Ako naozaj vyzerá náš výlet? Nová hoľa v našom podaní

Ako naozaj vyzerá náš výlet?

Je všetko ideálne?

Chystáme sa dopredu?

V nedeľu sme vedeli, že chceme ísť na výlet, ale nevedeli sme kde. Chcela som si pospať a   z postele som vyliezla o ôsmej. V preklade to znamená, že na vymyslenie programu, naraňajkovanie, pobalenie a vychystanie sme mali hodinku, aby mal Filip spánok v aute     v štandardnom čase.

Doma to potom vyzerá ako po bombardovaní, ale s manželovými radami, čo si mám obliecť, keďže on plánoval výlet, sa to dá stihnúť. Po toľkých rokoch sme už celkom zohraný tím.

Rozhodli sme sa pre Donovaly. Je niekoľko možností. Dá sa vyobliekať a poprechádzať sa     s kočíkom po okolí. Vyviesť sa na Novú hoľu lanovkou, alebo si ten kopec vyšľapať. U nás zvíťazila 3. možnosť s tým, že dieťa nesie ocko. Bez kondičky to nie je až taká sranda, človek si pošomre, ale stojí to za to. Našťastie som vyložila v aute nepotrebné veci = fototechniku, celkom nám postačila gopročka a telefóny.

Filip keď uvidel paraglidistov, mal úsmev od ucha k uchu. Ani nezamrnkal, len sa spokojne túlil k ocinovi.

Na cestu dole sme rozmýšľali, že použijeme lanovku, ale nakoniec sme to zbehli dole            a cestou si aj pospal. Keďže sme nemali srdce ho zobudiť, ešte sme sa prechádzali                 po parkovisku a rozmýšľali, či ho ideme preložiť do kočíka, ale našu dilemu vyriešilo dievčatko, ktoré ho svojim dupotaním v lyžiarkach zobudilo.

Pekný výlet sme zakončili obedom v Donovalskom pivovare. Tieto vybudované a komerčné strediská majú výhodu v tom, že nie je problém ani s malým dieťaťom. V reštauráciach majú všetko potrebné, aby mal zabezpečený svoj komfort.

Odporúčam sviečkovú.

Po zverejnení jednej z fotiek na Facebooku sa rozpútala diskusia, že aj tak si to nebude pamätať. Pamätať si to nebude, ale kvôli tomu sa fotíme, aby mal pekné fotky z detstva 🙂 Dôležité podľa mňa je to, že celá rodinka bola na slniečku a čerstvom vzduchu vysmiata a spokojná. Dobre sme sa naobedovali a nemusela som variť  a to, či sa to páčilo aj nášmu dieťaťu vieme veľmi rýchlo zistiť doma. Po výlete sa viac ako hodinku úplne sám pohral        a vôbec nás nepotreboval, takže sa mu určite páčilo 🙂

Advertisement

One thought on “Ako naozaj vyzerá náš výlet? Nová hoľa v našom podaní

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s