O mne a kontakt

Volám sa Andrea Luptákova. Som mamička na plný úväzok, manželka a keď mám čas  blogerka.

Blog je o mne a mojich záujmoch. Odporúča sa vybrať si jednu tému, ale ako typický blíženec toto neviem. Kým by sa všetky ženy vo mne zhodli, tak by to trvalo dlho, preto budem písať o rôznych  oblastiach, ktoré sú súčasťou môjho života a podľa mňa spolu súvisia.

Najradšej cestujem a táto téma bude na blogu určite dominantná. Láska k cestovaniu sa mi spája s tancom. S folklórnym súborom som začala cestovať po zahraničí už ako 6-ročná a na svoj prvý zájazd v Juhoslávii nikdy nezabudnem. So súborom som navštívila: Juhosláviu, Slovinsko, Grécko, Turecko, Sardíniu, Sicíliu, Lefkas, Francúzsko, Anglicko, Guadeloupe a Čínu, konkrétne Šanghaj.

Ako cestovateľovi sa mi otvorili oči na Work and Travel in USA. Išla som s najlepšou kamarátkou a náš výlet sa mohol volať aj ako sa nesprávať v zahraničí. Zarobili sme si, pocestovali a máme neskutočné množstvo zážitkov. Často sme sa dostávali do situácií, v ktorých nám bolo treba pomôcť a spoľahli sme sa na domácich, našťastie máme len pozitívne skúsenosti.

Najkrajšia dovolenka bola jednoznačne svadobná cesta. Havaj sme si s manželom zamilovali a určite sa tam ešte vrátime, články aj video je v časti TRAVEL.

Blog má ešte ďalšie časti a je o tom ako trávim voľný čas, keď necestujem a jedlo. Kategória jedlo/food vznikla úplne z praktického dôvodu, aby som mala svoje recepty vždy po ruke. Sú veľmi jednoduché. Pri pečení relaxujem a s manželom milujeme sladké, preto prevládajú koláče.

Kontakt

Ak máš otázky ohľadom blogu, nápad na spoluprácu alebo tipy, budem rada, keď mi napíšeš na

 

drewloves30@gmail.com

https://www.facebook.com/pages/DREW-loves/821908357848051?ref=bookmarks

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s